Mai ünnepeltek
25-11-2017

Ma ünnepli névnapját

Katarína


Sok boldogságot és minden jót kívánunk az ünnepelteknek!

 

 

Tanulmányi versenyek a 2015/2016-os tanévben

 

 

A verseny megnevezése Résztvevő diák Eredmény Felkészítő tanár

IX. Összmagyar Nemzeti Diákbajnokság,

felvidéki sakk verseny, Komárom

Kolodits Renáta

Hervai Szandra

Simon Bence

Simon Dóra

1. hely

3. hely

részvétel

részvétel

-----------

International Armwrestling Championship,

Magyarország 

Vida Dominik

2. hely

----------- 

V. Legere Irodalmi Verseny, Nyitra

Botló Renáta

Szabó Krisztina

Pongrácz Emese

1. hely 

Mgr. Pongrácz

Flóra

Silná ruka, Pozsony

Vida Dominik

Ajpek Barbara

Kamen Krisztina

Kontár Milán

Kövári Csaba

Nagy György

Vida Péter

1. hely

2. hely

3. hely

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

Mgr. Gilbert

Katalin

HEURÉKA! - V. Magyar Tudománytörténeti

Vetélkedő, Gúta

Simon Dóra

Takács Péter

Tirinda Eszter

1. hely

PeadDr. Filler

Krisztina

Futsale - futballbajnokság, Pozsony

Falusi Gyula

Kiss Olivér

Kleberc Norbert

Mancal István

Sándor András

Zsidek Nikolas

részvétel

Mgr. Gilbert

Katalin

Pislánkoló mécses, Komárom

Záreczky Mária

részvétel

Bc. Horváth

Mária

Konkoly-Thege Miklós Matematika

Verseny, Ógyalla

Simon Bence

Takács Péter

Tóth Krisztián

2. hely

részvétel

részvétel

PaedDr. Filler

Krisztina

IX. Összmagyar Nemzeti Diákbajnokság,

nemzetközi sakk verseny, Pécs

Kolodits Renáta

Hervai Szandra

1. hely

3. hely

-----------

Ki mit tud, Szenc

Kulcsár Klára

Farkaš Eszter

Fülöp Réka

Pongrácz Emese

1. hely

részvétel

részvétel

részvétel

-----------

Silná ruka, Besztercebánya

Ajpek Barbara

Kamen Krisztina

Vida Dominik

részvétel

részvétel

részvétel

Mgr. Gilbert

Katalin

X. Kulcsár Tibor Vers- és Prózamondó

Verseny, vers - szakközépiskola,

Pozsony

Farkaš Eszter

Pongrácz Emese

1. hely

3. hely

Mgr. Pongrácz

Flóra

X. Kulcsár Tibor Vers- és Prózamondó

Verseny, próza - gimnázium, Pozsony

Simon Dóra

részvétel

Mgr. Pongrácz

Flóra

 X. Kulcsár Tibor Vers- és Prózamondó

Verseny, próza - szakközépiskola, Pozsony

Gál Dominika

Pongrácz Emese

1. hely

2. hely

Mgr. Pongrácz

Flóra

EXPERT geniality show, Szenc

 

Kaprinay Dániel

 

Simon Bence

 

Szabó Krisztina


Takács Péter

Tóth Krisztián


Botló Renáta

Kontár Milán

Kövári Csaba

Macsicza Dániél

Opavský Martin

Simon Dóra

EXPERT - Do you

speak English?

 EXPERT - Do you

speak English?

EXPERT -

Spoločnosť kedysi

a dnes

 EXPERT - Mozgolamy

EXPERT - Do you

speak English?

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

PaedDr. Filler

Krisztina 

Városi sakkverseny a Matica

slovenská szervezésében, Szenc

Kolodits Renáta

Tomovics Evelin

1. hely

2. hely

----------- 

Német nyelvi olimpia, 2A kategória,

járási forduló, Szenc

Simon Dóra

2. hely

Mgr. Tirinda

Piroska

Német nyelvi olimpia, 2D kategória,

járási forduló, Szenc

Simon Bianka

3. hely

Mgr. Tirinda

Piroska

Angol nyelvi olimpia, 2A kategória,

járási forduló, Szenc

Németh Mónika

2. hely

Mgr. Sándor

Zoltán

Angol nyelvi olimpia, 2B kategória,

járási forduló, Szenc

Tóth Krisztián

2. hely

Mgr. Sándor

Zoltán

Angol nyelvi olimpia, 2C2 kategória,

járási forduló, Szenc

Simon Bence

1. hely

Mgr. Sándor

Zoltán

Angol nyelvi olimpia, 2D kategória,

járási forduló, Szenc

Kaprinay Dániel

2. hely

Mgr. Sándor

Zoltán

Matematikaolimpia, iskolai forduló,

Szenc

Takács Péter

sikeres megoldó

PaedDr. Filler

Krisztina

Biblia olipmiász, iskolai forduló, Szenc

Bernáth Boglárka

Labai Vivien

Simon Dóra

Zárecky Mária

1. hely

Bc. Horváth

Veronika

XL. Felvidéki Magyar Matematika

Verseny, Galánta

Simon Bence

Takács Péter

részvétel

részvétel

PaedDr. Filler

Krisztina

Implom József Helyesírási Verseny,

szakközépiskola, szlovákiai forduló,

Nyitra

Pongrácz Emese

1. hely

Mgr. Szabó

Eszter 

Implom József Helyesírási Verseny,

gimnázium, szlovákiai forduló, Nyitra

Simon Dóra  továbbjutó

Mgr. Szabó

Eszter 

Poznaj slovenskú reč, iskolai forduló,

Szenc

Szitka Mária

Szabó Krisztina

Botló Renáta

Farkaš Eszter

Kováč Scarlett

Vida Vanessa

1. hely

2. hely

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

Mgr. Kontár

Zsuzsanna

 

Mgr. Palecska Dana

Angol nyelvi olimpia, 2C2 kategória,

kerületi forduló, Pozsony

Simon Bence részvétel

Mgr. Sándor

Zoltán

Szép Magyar Beszéd, szakközépiskola

járási-kerületi forduló, Szenc

Szabó Krisztina

Simon Bence

1. hely

2. hely

Mgr. Szabó

Eszter

XXV. Tompa Mihály Országos Verseny,

vers, járási forduló, Szenc

Kulcsár Klára

Farkaš Eszter

Simon Bence

1. hely

2. hely

3. hely

Mgr. Pongrácz

Flóra

XXV. Tompa Mihály Országos Verseny,

próza, járási forduló, Szenc

Simon Dóra

Gál Dominika

Pongrácz Emese

Zárecky Mária

1. hely

2. hely

2. hely

3. hely

Mgr. Pongrácz

Flóra

Bibliai olimpiász, Galánta

Labai Vivien

Simon Dóra

Záreczky Mária

1. hely

Bc. Horváth

Veronika

Üzleti terv verseny, Komárom

Deák Imre

Kaprinay Dániel

sikeres szereplés

Ing. Cséplő

Hajnalka

Poznaj slovenskú reč, kerületi forduló,

Szenc

Szitka Mária

Szabó Krisztina

3. hely

részvétel

Mgr. Palecska

Dana

Mgr. Kontár

Zsuzsanna

Kenguru matematikaverseny

Csöllei Róbert

Kövári Csaba

Macsicza Dániél

Nagy György

Pongrácz Emese

Simon Bence

Simon Dóra

Szarka Réka

Takács Péter

Tóth Krisztián

 

PaedDr. Filler

Krisztina

XXV. Tompa Mihály Országos Verseny,

vers, kerületi forduló, Szenc

Farkaš Eszter

Kulcsár Klára

Simon Bence

ezüstsáv

bronzsáv

bronzsáv

Mgr. Pongrácz

Flóra

XXV. Tompa Mihály Országos Verseny,

próza, kerületi forduló, Szenc

Pongrácz Emese

Simon Dóra

Gál Dominika

Záreczky Mária

ezüstsáv

ezüstsáv

bronzsáv

bronzsáv

 Mgr. Pongrácz

Flóra

XXV. Tompa Mihály Országos Verseny,

lírai színpad, kerületi forduló, Szenc

Pitypalatty

Hárman

aranysáv

aranysáv

Mgr. Pongrácz

Flóra

XXV. Tompa Mihály Országos Verseny,

énekelt versek, kerületi forduló, Szenc

Campa-Nulla

aranysáv

Mgr. Pongrácz

Flóra

Matematika olimpiász, kerületi forduló,

Pozsony

Takács Péter sikeres megoldó 

PaedDr. Filler

Krisztina

Biblia olimpiász, Ipolyság

Labai Vivien

Simon Dóra

Zárecky Mária

1. hely

Bc. Horváth

Veronika

Szép Magyar Beszéd, országos döntő,

Kassa

Simon Bence

Szabó Krisztina

részvétel

részvétel

Mgr. Szabó

Eszter

Mit tudsz a csillagokról? verseny, 

kerületi forduló, Pozsony

Untermayer Ferenc

részvétel

PaedDr. Filler

Krisztina

XXV. Tompa Mihály Országos Verseny,

verséneklők, országos forduló, 

Rimaszombat

Campa-Nulla

bronzsáv

Mgr. Pongrácz

Flóra

XXV. Tompa Mihály Országos Verseny,

lírai színpadok, országos forduló,

Rimaszombat

Pitypalatty

Hárman

ezüstsáv

bronzsáv

Mgr. Pongrácz

Flóra

 

Poznaj slovenskú reč, országos

forduló, Érsekújvár

Szitka Mária 3. hely

Mgr. Palecska

Dana