Mai ünnepeltek
21-11-2017

Ma ünnepli névnapját

Elvíra


Sok boldogságot és minden jót kívánunk az ünnepelteknek!

 

 

Tanulmányi versenyek a 2014/2015-ös tanévben

 

 

A verseny megnevezése Résztvevő diák Eredmény Felkészítő tanár 

Terepfutóverseny

(Cezpoľný beh 2014), Szenc                       

 Prágai György

fiúk

lányok

2. hely

2. hely

3. hely

Mgr. Gilbert

Katalin 

Futsale - futballbajnokság, Szenc

Falusi Gyula

Kiss Olivér

Kleberc Norbert

Nagy György

Prágai György

Sándor András

Tóth József

Vida Dominik

Winkler Márk

1. hely

Mgr. Gilbert

Katalin

Futball mecss, Szenc

 Falusi Gyula

 Kiss Olivér

 Kleberc Norbert

 Prágai György

 Sándor András

 Tóth József

 Vida Dominik

 Winkler Márk

1. hely

Mgr. Gilbert

Katalin

IV. Legere Irodalmi Verseny, Nyitra

Csöllei Róbert

Szabó Krisztina

Tóth Krisztián

részvétel

Mgr. Pongrácz

Flóra

Futsale - futballbajnokság, Pozsony

Falusi Gyula

Kiss Olivér

Kleberc Norbert

Nagy György

Prágai György

Sándor András

Tóth József

Vida Dominik

Winkler Márk

részvétel

Mgr. Gilbert

Katalin 

Bizonytalan helyeken búdosunk: vetélkedő

Szenczi Molnár Albert életútjáról, Szenc

Macsicza Dániél

Németh János

-----------

Bognár Orsolya

Hordósi Dominika

-----------

Lörincz Virág

Simon Noémi

-----------

Botló Renáta

Kováč Scarlett

1. hely

 

 

részvétel

 

 

részvétel

 

  

részvétel

Mgr. Szabó

Eszter

Kincskeresők - a regionális értékeket kutató

diákok X. országos konferenciája,

Dunaszerdahely

Gujber Gabiella

Sándor Judit

sikeres szereplés

Mgr. Szabó

Eszter

HEURÉKA! - IV. Magyar Tudománytörténeti Vetélkedő, Gúta

Hlaváč Nina

Macsicza Dániél

Németh János

3. hely

Mgr. Kluka

Tamás

Konkoly-Thege Miklós Matematikaverseny,

Ógyalla

Nagy Szabina

Szarka Réka

Tóth Krisztián

részvétel

részvétel

részvétel

PaedDr. Filler

Krisztina

Silná ruka, Pozsony

Vida Dominik

Nagy György

1. hely

2. hely

Mgr. Gilbert

Katalin

Vámbéry Ármin Idegen Nyelvi Verseny, német

nyelv, Dunaszerdahely

Simondel Róbert

2. hely

Mgr. Tirinda

Piroska

Vámbéry Ármin Idegen Nyelvi Verseny, angol

nyelv, Dunaszerdahely

Macsicza Dániél

Tóth Krisztián

részvétel

részvétel

Mgr. Sándor

Zoltán

17. Gyakorlóüzemek Nemzetközi Vására,

Pozsony

Csuka Nóra

Farkas Melinda

Kaprinay Dániel

Kováč Scarlett

Szitáš Cintia

részvétel

Ing. Cséplő

Hajnalka

  

Mgr. Kluka

Tamás

IX. Kulcsár Tibor Vers- és Prózamondó Verseny, 

vers - gimnázium, Pozsony

Nagy György

2. hely

Mgr. Pongrácz

Flóra

IX. Kulcsár Tibor Vers- és Prózamondó Verseny, 

vers - szakközépiskola, Pozsony

Farkaš Eszter

Gál Cynthia

1. hely

3. hely

Mgr. Pongrácz

Flóra

IX. Kulcsár Tibor Vers- és Prózamondó Verseny, 

próza - szakközépiskola, Pozsony

Mikóczi Dominika

Gaál Dominika

Košťál Glória

1. hely

   

2. hely

3. hely

Mgr. Pongrácz

Flóra

EXPERT geniality show, Szenc

Botló Renáta

Gujber Gabriella

Kaprinay Dániel

Kolodits Renáta

Macsicza Dániél

Németh János

Szabó Krisztina

Szőcs Réka

Tóth Krisztián

Vida Péter

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

PaedDr. Filler

Krisztina

Kosárlabda-bajnokság, járási forduló, fiúk,

Szenc

Deák Imre

Falusi Gyula

Kiss Olivér

Kövári Csaba

Nagy György

Sándor András

Tóth József

részvétel

Mgr. Gilbert

Katalin

Kosárlabda-bajnokság, járási forduló, lányok,

Szenc

Csemez Andrea

Csuka Nóra

Kolodits Renáta

Minárik Ágnes

Sulčányi Vivien

Tomovics Evelin

1. hely

Mgr. Gilbert

Katalin

Városi sakkverseny a Matica slovenská

szervezésében, Szenc

Tomovics Evelin

Kolodits Renáta

1. hely

2. hely

 

Karácsonyi terítési verseny, Szenc

I. osztály

II. O, V osztály

II. G osztály

1. hely

2. hely

3. hely

 

Német nyelvi olimpia, 2B kategória, járási forduló,

Szenc

Simondel Róbert

1. hely

Mgr. Tirinda

Piroska

Német nylevi olimpia, 2D kategória, járási forduló,

Szenc

Pongrác Mónika

2. hely

Mgr. Tirinda

Piroska

Angol nyelvi olimpia, 2A kategória, járási forduló,

Szenc

Macsicza Dániél

1. hely

Mgr. Sándor

Zoltán

Angol nyelvi olimpia, 2B kategória, járási forduló,

Szenc

Tóth Krisztián

2. hely

Mgr. Sándor

Zoltán

Implom József Helyesírási verseny, szlovákiai

forduló, Nyitra

Kolodits Renáta

Zsigó Diana

részvétel

részvétel

Mgr. Szabó

Eszter

Német nyelvi olimpia, 2B kategória, kerületi

forduló, Pozsony

Simondel Róbert

részvétel

Mgr. Tirinda

Piroska

Szép magyar beszéd, járási-kerületi forduló,

Szenc

Szabó Krisztina

Minárik Ágnes

1. hely

2. hely

Mgr. Szabó

Eszter 

XXIV. Tompa Mihály Országos Verseny, vers, 

iskolai forduló, Szenc

Nagy György

Gál Cynthia

Bognár Orsolya

Hlaváč Nina 

1. hely

2. hely

3. hely

3. hely

Mgr. Pongrácz

Flóra

 

XXIV. Tompa Mihály Országos Verseny, próza, 

 

iskolai forduló, Szenc

Gál Dominika

Szabó Krisztina

1. hely

2. hely

Mgr. Pongrácz

Flóra

Üzleti terv verseny, Komárom

Kaprinay Dániel

Kováč Scarlett

Szitáš Cintia

részvétel

Ing. Cséplő

Hajnalka

Kosárlabda-bajnokság, járási forduló, Szenc

Csuka Nóra

Csemez Andrea

Filakovsky Alexandra

Kolodits Renáta

Minárik Ágnes

Soós Nikoletta

Sulčányi Vivien

Tomovics Evelin

3. hely

Mgr. Gilbert

Katalin

XXIV. Tompa Mihály Országos Verseny, vers,

járási foduló, Szenc

Nagy György

Neszméry Előd

Bognár Orsolya

Gál Cynthia

aranysáv

ezüstsáv

részvétel

részvétel

Mgr. Pongrácz

Flóra

XXIV. Tompa Mihály Országos Verseny, próza,

járási forduló, Szenc

Gál Dominika

Mikóczi Dominika

Szabó Krisztina

ezüstsáv

ezüstsáv

bronzsáv

Mgr. Pongrácz

Flóra

XXIV. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny,

Szabadka

Gujber Gabriella

részvétel

PaedDr. Filler

Krisztina

XXIV. Tompa Mihály Országos Verseny, vers,

kerületi forduló, Szenc

Neszméry Előd

Nagy György

aranysáv

ezüstsáv

Mgr. Pongrácz

Flóra

XXIV. Tompa Mihály Országos Versney, próza,

kerületi forduló, Szenc

Gál Dominika

Mikóczi Dominika

Szabó Krisztina

ezüstsáv

ezüstsáv

bronzsáv

Mgr. Pongrácz

Flóra

XXIV. Tompa Mihály Országos Verseny, lírai

színpad, kerületi forduló, Szenc

Pitypalatty

aranysáv

Mgr. Pongrácz

Flóra

A ,,Poznaj slovenskú reč,, verseny, kerületi

forduló, Szenc

Minárik Ágnes

Hlaváč Nina

3. hely

részvétel

Mgr. Palecska

Dana

A Szép magyar beszéd, országos döntő, Kassa

Szabó Krisztina

részvétel

Mgr. Szabó

Eszter

Katasztrófavédelmi ifjúsági verseny, megyei

forduló, Győr

Hlaváč Nina

Kolodits Renáta

Nagy György

részvétel

 

A ,,Poznaj slovenskú reč,, verseny, országos

forduló, Érsekújvár

Minárik Ágnes részvétel

Mgr. Palecska

Dana

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny, regionális

forduló, Szenc

Gál Dominika

Szabó Krisztina

aranysáv

ezüstsáv

Mgr. Pongrácz

Flóra

Mit tudsz a csillagokról? verseny, kerületi

forduló, Pozsony

Kovaľ András

részvétel

PaedDr. Filler Krisztina

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny, országos

forduló, Rozsnyó

Gál Dominika

ezüstsáv

Mgr. Pongrácz

Flóra

Kaszás Attila Versmondó Fesztivál, Komárom

Gál Dominika

ezüstsáv

Mgr. Pongrácz

Flóra