Mai ünnepeltek
25-09-2017

Ma ünnepli névnapját

Vladislav


Sok boldogságot és minden jót kívánunk az ünnepelteknek!

 

 

Tanulmányi versenyek a 2013/2014-as tanévben

 

 

A verseny megnevezése Résztvevő diák Eredmény Felkészítő tanár 

Terepfutóverseny

(Cezpoľný beh 2013), Szenc

Kiss Olivér

Minárik Ágnes

lányok

fiúk

2. hely

3. hely

3. hely

3. hely

Mgr. Gilbert Katalin

III. Legere Irodalmi Verseny, Nyitra

Mikóczi Dominika

Neszméry Előd

Németh Szilárd 

részvétel 

Mgr. Pongrácz Flóra

Szövegértelmezési Anyanyelvi Vetélkedő, Érsekújvár

Simon Bence

Tóth Krisztián

részvétel

részvétel

Mgr. Szabó Eszter

,,HAZÁM JAVÁNAK SZOLGÁLATÁBAN,, - regionális verseny Szenczi Molnár Albert munkásságáról, Szenc

Minárik Ágnes

Simon Bence

Tomovics Evelin

---------------

Filakovský Alexandra

Ravasz Mónika

Sulčányi Vivien

---------------

Lukács Karola

Vida Krisztián

Zsigó Diana

 1. hely

 

 

 

3. hely

 

 

 

részvétel

Mgr. Szabó Eszter

IX. Kárpát-medencei Összmagyar Nemzeti Diákbajnokság - felvidéki sakkverseny, Komárom

Tomovics Evelin

Kövári Csaba

Simon Bence

1. hely

részvétel

részvétel

 

 

A KINCSKERESŐK IX. regionális értékeket kutató diákok országos konferenciája, Dunaszerdahely

 

Simon Bence

 



Tomovics Evelin

sikeres szereplés

sikeres szereplés

Mgr. Szabó Eszter

HEURÉKA! - III. Magyar Tudománytörténeti Vetélkedő, Gúta

Gujber Gabriella

Németh János

Simon Bence

1. hely

PaedDr. Filler Krisztina 

Konkoly-Thege Miklós Matematikaverseny, Ógyalla

Simon Bence

Gujber Gabriella

Macsicza Dániél

Németh János

Szarka Réka

Tóth Krisztián

2. hely

részvétel 

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

PaedDr. Filler Krisztina

VIII. Kulcsár Tibor Vers- és Prózamondó Verseny: próza, Pozsony

Mikóczi Dominika

Neszméry Előd

1. hely

részvétel

Mgr. Pongrácz Flóra

VIII. Kulcsár Tibor Vers- és Prózamondó Verseny: vers, Pozsony

Neszméry Előd

Hlaváč Nina

Nagy György

3. hely

részvétel

részvétel

Mgr. Pongrácz Flóra

Vámbéry Ármin Idegen Nyelvi Verseny: angol nyelv, Dunaszerdahely

Tóth Krisztián

Németh Szilárd

3. hely

különdíj

Mgr. Sándor Zoltán

Vámbéry Ármin Idegen Nyelvi Verseny: német nyelv, Dunaszerdahely

Simondel Róbert

3. hely

Mgr. Tirinda Piroska

Szócikkíró versenye a wikipédián

Gujber Gabriella

Halász Ádám

Horváth Mária

Simon Bence

Tóth Krisztián

1. hely

PaedDr. Filler Krisztina

III. Legere Irodalmi Verseny, Nyitra

Mikóczi Dominika

Neszméry Előd

Németh Szilárd

részvétel

Mgr. Pongrácz Flóra

Angol nyelvi olimpia: 2A kategória - járási forduló, Szenc

Tóth Krisztián

2. hely

Mgr. Sándor Zoltán

Angol nyelvi olimpia: 2B kategória - járási forduló, Szenc

Halász Ádám

2. hely

Mgr. Sándor Zoltán

Angol nyelvi olimpia: 2C2 kategória - járási forduló, Szenc

Németh Szilárd

1. hely

Mgr. Sándor Zoltán

Angol nyelvi olimpia: 2D kategória - járási forduló, Szenc

Csemez Andrea

részvétel

Mgr. Sándor Zoltán

Német nyelvi olimpia: 2B kategória - járási forduló, Szenc

Simondel Róbert

1. hely

Mgr. Tirinda Piroska

Német nyelvi olimpia: 2D kategória - járási forduló, Szenc

Pongrác Mónika

2. hely

Mgr. Tirinda Piroska

Matematikai olimpia: B kategória - iskolai forduló, Szenc

Simon Bence

Tóth Krisztián

1. hely

2. hely

PaedDr. Filler Krisztina

XXIII. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny: próza - iskolai forduló, Szenc

Mikóczi Dominika 1. hely

Mgr. Pongrácz Flóra

XXIII. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny: vers - iskolai forduló, Szenc

Nagy György

Neszméry Előd

Gál Dominika

Szabó Krisztina

1. hely

1. hely

2. hely

3. hely

Mgr. Pongrácz Flóra

A Szép magyar beszéd verseny: iskolai forduló, Szenc

Simon Bence

Minárik Ágnes

Szabó Krisztina

Mikóczi Dominika

Nagy György

Neszméry Előd

1. hely

2. hely

3. hely

részvétel

részvétel

részvétel 

Mgr. Szabó Eszter

Számítógépes információfeldolgozás: Wordprocessing, Pozsony

Halász Ádám részvétel

Mgr. Bán Ballyák Andrea

Számítógépes információfeldolgozás: írás számítógépen, Pozsony

Vida Dominik részvétel

PaedDr. Filler Krisztina

A ,,Poznaj slovenskú reč,, szlovák nyelvi verseny: iskolai forduló, Szenc

Minárik Ágnes

Kolodits Renáta

Nagy György

Mikóczi Dominika

1. hely

2. hely

3. hely

részvétel

Mgr. Palecska Dana

XXXVIII. Felvidéki Magyar Matematikaverseny: 1. /9. évfolyam, Komárom

Macsicza Dániel

részvétel

Mgr. Bán Ballyák Andrea

XXXVIII. Felvidéki Magyar Matematikaverseny: 2./10. évfolyam, Komárom

Simon Bence

részvétel

PaedDr. Filler Krisztina

XXXVIII. Felvidéki Magyar Matematikaverseny: 3./11. évfolyam, Komárom

Gujber Gabriella

részvétel

PaedDr. Filler Krisztina

Angol nyelvi olimpia: 2C2 kategória - kerületi forduló, Pozsony

Németh Szilárd

3. hely

Mgr. Sándor Zoltán

Implom József Helyesírási Verseny: szlovákiai forduló, Nyitra

Simon Bence

továbbjutó

Mgr. Szabó Eszter

A Szép magyar beszéd verseny: járási és kerületi forduló, Szenc

Simon Bence

Minárik Ágnes

Szabó Krisztina

1. hely

részvétel

részvétel

Mgr. Szabó Eszter

Német nyelvi olimpia: 2B kategória - kerületi forduló, Pozsony

Simondel Róbert

részvétel

Mgr. Tirinda Piroska

Futsale - futballbajnokság, Galánta

Kiss Olivér

Kleberc Norbert

Kontár Milán

Macsicza Dániél

Neszméry Előd

Prágai György

Sándor András

Vida Dominik

részvétel

Mgr. Gilbert Katalin

Pangea Matematikaolimpia, Szenc

Bors Marianna

Botló Renáta

Gálffy Alexandra

Gujber Gabriella

Halász Ádám

Horváth Mária

Izsák Karin

Keszőcze Krisztina

Kolodits Renáta

Kontár Milán

Kováč Scarlett

Kövári Csaba

Macsicza Dániel

Minárik Ágnes

Németh János

Németh Szilárd

Opavsky Martin

Pongrác Mónika

Sándor Judit

Simon Bence

Szarka Réka

Tomovics Evelin

Tóth Krisztián

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvátel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

PaedDr. Filler Krisztina

Implom József Helyesírási Verseny: nemzetközi forduló, Gyula

Simon Bence

részvétel

Mgr. Szabó Eszter

Kosárlabda-bajnokság: járási forduló, fiúk, Szenc

Kiss Olivér

Kleberc Norbert

Macsicza Dániél

Nagy György

Neszméry Előd

Németh János

Németh Szilárd

Prágai György

Sándor András

Wirkler Márk

részvétel

Mgr. Gilbert Katalin

Kosárlabda-bajnokság: járási forduló, lányok, Szenc

 Csadi Anikó

Csemez Andrea

Csuka Nóra

Filakovský Alexandra

Lukács Karola

Minárik Ágnes

Soós Nikoletta

Szabó Eszter

Szabó Vivien

Sulčányi Vivien

Tomovics Evelin

1. hely 

Mgr. Gilbert Katalin

XXIII. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny: próza - járási forduló, Szenc

Mikóczi Dominika

1. hely

Mgr. Pongrácz Flóra

XXIII. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny: vers - járási forduló, Szenc

Nagy György

Gál Dominika

Neszméry Előd

Szabó Krisztina

1. hely

2. hely

2. hely

2. hely

Mgr. Pongrácz Flóra

XXIII. Nemzetközi Magyar Matematika Verseny, Csíkszereda

Gujber Gabriella

Simon Bence

részvétel

részvétel

PaedDr. Filler Krisztina

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny, Szenc

Kövári Csaba


Gujber Gabriella

Halász Ádám

Hlaváč Nina

Kontár Milán

Kováč Scarlett

Macsicza Dániel

Németh János

Sándor Judit

Simon Bence

Szarka Réka

Tóth Krisztián

iskolai bajnok

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

PaedDr. Filler Krisztina

Bibliai olimpiász, Somorja

Hlaváč Nina

Gujber Gabriella

Simon Bence

1. hely

Bc. Horváth Veronika

XXIII. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny: próza - kerületi forduló, Szenc

Mikóczi Dominika

aranysáv

Mgr. Pongrácz Flóra

XXIII. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny: vers - kerületi forduló, Szenc

Neszméry Előd

Nagy György

Szabó Krisztina

aranysáv

ezüstsáv

ezüstsáv

Mgr. Pongrácz Flóra

XXIII. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny: énekelt versek - kerületi forduló, Szenc

Filakovský Alexandra

Mikóczi Dominika

Nagy Izabella

Nagy György

Neszméry Előd

Szabó Krisztina

aranysáv

Mgr. Pongrácz Flóra

XXIII. Tompy Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny: lírai színpad - kerületi forduló, Szenc

Csemez Andrea

Filakovský Alexandra

Hlaváč Nina

Mikóczi Dominika

Nagy Izabella

Nagy György

Neszméry Előd

Németh Szilárd

Szabó Krisztina

aranysáv

Mgr. Pongrácz Flóra

A ,,Poznaj slovenskú reč,, verseny: kerületi forduló, Szenc

Minárik Ágnes

Kolodits Renáta

Nagy György

3. hely

részvétel

részvétel

Mgr. Palecska Dana

A Szép magyar beszéd: országos döntő, Kassa

Simon Bence

részvétel

Mgr. Szabó Eszter

Iskolai vetélkedő a kitelepítés és a lakosságcsere emléknapja alkalmából, Szenc

Nagy György

Simon Bence

---------------------

Kovaľ András

Neszméry Előd

---------------------

Gujber Gabriella

Sándor Judit

--------------------

Macsicza Dániel

Németh János

--------------------

Kolodits Renáta

Tomovics Evelin

--------------------

Filakovský Alexandra

Vida Krisztián

1. hely

 

 

2. hely

 

 

3. hely

 

 

részvétel

 

 

részvétel

 

 

részvétel

Mgr. Sándor Zoltán

Katasztrófavédelmi ifjúsági verseny: megyei döntő, Győr

Hlaváč Nina

Nagy György

Tomovics Evelin

3. hely  

XXIII. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny: próza - országos döntő, Rimaszombat

Mikóczi Dominika  ezüstsáv Mgr. Pongrácz Flóra 

XXIII. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny: vers - országos döntő, Rimaszombat

Neszméry Előd   bronzsáv Mgr. Pongrácz Flóra 

XXIII. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny: énekelt versek - országos döntő, Rimaszombat

Filakovský Alexandra

Mikóczi Dominika

Nagy Izabella

Nagy György

Neszméry Előd

Szabó Krisztina

bronzsáv Mgr. Pongrácz Flóra 

XXIII. Tompy Mihály Vers- és Prózamondó Verseny: lírai színpad - országos döntő, Rimaszombat

Csemez Andrea

Filakovský Alexandra

Mikóczi Dominika

Nagy Izabella

Nagy György

Neszméry Előd

Németh Szilárd

Szabó Krisztina

aranysáv

 

1. hely

Mgr. Pongrácz Flóra
Mit tudsz a csillagokról? verseny - kerületi forduló, Pozsony Kovaľ András 3. hely

PaedDr. Filler Krisztina

Fizikaolimpia - kerületi forduló, Pozsony Simon Bence sikeres megoldó Mgr. Kluka Tamás

A ,,Poznaj slovenskú reč,, verseny: országos forduló, Érsekújvár

Minárik Ágnes részvétel Mgr. Palecska Dana
Farkas Jenő Szavalóverseny, Nagymegyer

Nagy György

Mikóczi Dominika

különdíj

részvétel

Mgr. Pongrácz Flóra
Mit tudsz a csillagokról? verseny- országos forduló, Nyitra Kovaľ András részvétel PaedDr. Filler Krisztina
Kaszás Attila Versmondó Fesztivál, Komárom

Neszméry Előd

Nagy György

Szabó Krisztina

Mikóczi Dominika

ezüstsáv

ezüstsáv

ezüstsáv

bronzsáv

Mgr. Pongrácz Flóra
,,Magyar feliratok Szencen,, verseny, Szenc

Gujber Gabriella

Sándor Judit

---------------------

Kolodits Renáta

---------------------

Németh János

--------------------

Macsicza Dáliél

1. hely


2. hely


3. hely


részvétel