Mai ünnepeltek
25-11-2017

Ma ünnepli névnapját

Katarína


Sok boldogságot és minden jót kívánunk az ünnepelteknek!

 

 

Tanulmányi versenyek a 2012/2013-as tanévben

 

 

A verseny megnevezése Résztvevő diák Eredmény Felkészítő tanár 

VIII. Kárpát-medencei Összmagyar Nemzeti Diákbajnokság - felvidéki sakkverseny, Komárom

Kolodits Renáta

Tomovics Evelin

Halász Ádám

Simon Bence

1. hely

2. hely

részvétel

részvétel

 

VIII. Kárpát-medencei Összmagyar Nemzeti Diákbajnokság - felvidéki asztalitenisz-verseny, Komárom

Kiss Olivér

Neszméry Előd

Prágai György

részvétel

részvétel

részvétel

 Mgr. Gilbert Katalin

,,HAZÁM JAVÁNAK SZOLGÁLATÁBAN,, - regionális verseny Szenczi Molnár Albert munkásságáról, Szenc

Nagy György

Simon Bence

Tóth Krisztián

2. hely

 Mgr. Szabó Eszter

HEURÉKA - II. Magyar Tudománytörténeti Vetélkedő, Gúta

Bors Marianna

Gujber Gabriella

Simon Bence

1. hely  Mgr. Filler Krisztina

A KINCSKERESŐK VIII. regionális értékeket kutató diákok országos konferenciája, Dunaszerdahely

Minárik Ágnes

Tomovics Evelin

sikeres szereplés Mgr. Szabó Eszter

Sakkvilágbajnokság, Szlovénia

Kolodits Renáta

részvétel   

Vámbéry Ármin Idegen Nyelvi Verseny:

angol nyelv, iskolai forduló, Szenc

Halász Ádám

Tóth Krisztián

Nagy György

Simon Bence

továbbjutó

továbbjutó

részvétel

részvétel

 Mgr. Sándor Zoltán

Vámbéry Ármin Idegen Nyelvi Verseny:

német nyelv, iskolai forduló, Szenc

Simondel Róbert

Horváth Mária

Gujber Gabriella

Sándor Judit

továbbjutó

részvétel

részvétel

részvétel

 Mgr. Tirinda Piroska

iBOBOR informatikai verseny, Szenc

 Gujber Gabriella


Simon Bence

Halász Ádám

Hatvanger Lóránt

Tóth Krisztián

sikeres megoldó

sikeres megoldó

részvétel

részvétel

részvétel

 Mgr. Kluka Tamás

VIII. Kárpát-medencei Összmagyar Nemzeti Diákbajnokság - nemzetközi sakkverseny, Kőszeg

Tomovics Evelin

3. hely

 

Konkoly-Thege Miklós Matematikaverseny, Ógyalla 

Tóth Krisztián

Halász Ádám

Gujber Gabriella

Simon Bence

1. hely

részvétel

részvétel

részvétel

 Mgr. Filler Krisztina

Vámbéry Ármin Idegen Nyelvi Verseny: angol nyelv, Dunaszerdahely

Tóth Krisztián

Halász Ádám

3. hely

részvétel

 Mgr. Sándor Zoltán

Vámbéry Ármin Idegen Nyelvi Verseny: német nyelv, Dunaszerdahely

Simondel Róbert

3. hely

 Mgr. Tirinda Piroska

15. Gyakorlóüzemek Nemzetközi Vására, Pozsony

Bertok Miklós

Gyenge Veronika

Hatvanger Lóránt

Kováč Krisztián

Merva Kinga

Tóth Karin

részvétel

 Mgr. Cséplő Hajnalka

 



Mgr. Bán Ballyák Andrea

Matematikaolimpia: A kategória - iskolai forduló, Szenc

Halász Ádám

sikeres megoldó

 Mgr. Filler Krisztina

EXPERT geniality show, Szenc

Simon Bence

Bertok Miklós

Gujber Gabriella

Hatvanger Lóránt

Halász Ádám

Holocsi Bianka

Kováč Krisztián

Nagy György

Tóth Krisztián

Vincze Karin

EXPERT Svetobežník

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

 Mgr. Filler Krisztina

5. Nemzetközi Betlehemes Találkozó, Győr

Filakovský Alexandra

Kövári Csaba

Minárik Ágnes

Molnár Erika

Neszméry Előd

Ravasz Mónika

Simon Bence

Simondel Róbert

Sulčányi Vivien

sikeres szereplés

 Mgr. Švarda Margit

Városi sakkverseny a Matica slovenská szervezésében, Szenc

Tomovics Evelin

Halász Ádám

Simon Bence

1. hely

2. hely

3. hely

 

Közgazdasági Szakmai Nap: tanirodai verseny, Győr

Bertok Miklós

 Gyenge Veronika

 Hatvanger Lóránt

 Kováč Krisztián

 Merva Kinga

 Tóth Karin

részvétel

 Mgr. Cséplő Hajnalka

 



Mgr. Bán Ballyák Andrea

Angol nyelvi olimpia: 2A kategória - járási forduló, Szenc

Tóth Krisztián

1. hely

 Mgr. Sándor Zoltán

Angol nyelvi olimpia: 2B kategória - járási forduló, Szenc

Gyenge Veronika

2. hely

 Mgr. Sándor Zoltán

Német nyelvi olimpia: 2A kategória - járási forduló, Szenc 

Simondel Róbert

1. hely 

 Mgr. Tirinda Piroska

Matematikaolimpia: B kategória - iskolai forduló, Szenc

Gujber Gabriella

 részvétel

 Mgr. Filler Krisztina

Matematikaolimpia: C kategória - iskolai forduló, Szenc

Simon Bence

Tóth Krisztián

sikeres megoldó

sikeres megoldó

 Mgr. Filler Krisztina

XXII. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny: próza - iskolai forduló, Szenc

Minárik Ágnes

1. hely 

 Mgr. Pongrácz Flóra

XXII. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny: vers - iskolai forduló, Szenc

Gyenge Veronika

Nagy György

Mikóczi Dominika

Neszméry Előd 

1. hely

1. hely

2. hely

3. hely

 Mgr. Pongrácz Flóra

A Szép magyar beszéd verseny: kerületi forduló, Pozsony

Simon Bence

Mikóczi Dominika

Minárik Ágnes

2. hely

részvétel

részvétel

 Mgr. Szabó Eszter

Angol nyelvi olimpia: 2A kategória - kerületi forduló, Pozsony

Tóth Krisztián

 részvétel 

 Mgr. Sándor Zoltán

Német nyelvi olimpia: 2A kategória - kerületi forduló, Pozsony

Simondel Róbert

 részvétel 

 Mgr. Tirinda Piroska

Számítógépes információfeldolgozás: Wordprocessing, Pozsony

Halász Ádám

részvétel

 Mgr. Kluka Tamás

XXXVII. Felvidéki Magyar Matematikaverseny, Somorja

Halász Ádám

Gujber Gabriella

Simon Bence

részvétel

sikeres megoldó

sikeres megoldó

 Mgr. Filler Krisztina

XXII. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny: próza - járási forduló, Szenc

Minárik Ágnes

1. hely 

 Mgr. Pongrácz Flóra

XXII. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny: vers - járási forduló, Szenc

Mikóczi Dominika

Neszméry Előd

Nagy György

1. hely

2. hely

 3. hely 

 Mgr. Pongrácz Flóra

Kosárlabda-bajnokság: járási forduló, fiúk, Szenc

Hatvanger Lóránt

Kiss Olivér

Kováč Krisztián

Neszméry Előd

Prágai György

Simondel Róbert

Szitka Péter

Tóth Krisztián

Winkler Márk

részvétel 

 Mgr. Gilbert Katalin

Kosárlabda-bajnokság: járási forduló, lányok, Szenc

Csadi Anikó

Csemez Andrea

Csuka Nóra

Filakovský Alexandra

Lukács Karola

Rigó Ildikó

Sulčányi Vivien

Tomovics Evelin

1. hely

 Mgr. Gilbert Katalin

Pangea Matematikaolimpia, Szenc

Csadi Anikó

Csemez Andrea

Filakovský Alexandra

Gujber Gabriella

Hakszer Szimona

Halász Ádám

Holocsi Bianka

Horváth Mária

Kálmán Edina

Kolodits Renáta

Kovaľ András

Minárik Ágnes

Molnár Erika

Pongrác Mónika

Prágai György

Ravasz Mónika

Sándor Judit

Simon Bence

Sulčányi Vivien

Szitka Péter

Tomovics Evelin

Tóth Krisztián

Vincze Karin

Winkler Márk

Zsigó Diana

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

 Mgr. Filler Krisztina

 

 



Mgr. Bán Ballyák Andrea

XXII. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny: próza - kerületi forduló, országos elődöntő, Szenc

Minárik Ágnes

3. hely

 Mgr. Pongrácz Flóra

XXII. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny: vers - kerületi forduló, országos elődöntő, Szenc

Nagy György

Mikóczi Dominika

Neszméry Előd

1. hely

2. hely

3. hely

 Mgr. Pongrácz Flóra

XXII. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny: lírai kisszínpad - kerületi forduló, országos elődöntő, Szenc

Bertok Miklós

Filakovský Alexandra

Csadi Anikó

Csemez Andrea

Mikóczi Dominika

Minárik Ágnes

Nagy György

Nagy Izabella

Neszméry Előd

1. hely

 Mgr. Pongrácz Flóra

Bibliai olimpia, regionális verseny, Somorja

Bors Marianna

Gujber Gabriella

Simon Bence 

2. hely 

Mgr. Švarda Margit 

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny, Szenc

Gujber Gabriella


Csadi Anikó

Csemez Andrea

Halász Ádám

Kálmán Edina

Ravasz Ildikó

Sándor Judit

Simon Bence

Szitka Péter

Tóth Krisztián

Vincze Karin

Winkler Márk 

iskolai bajnok

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

Mgr. Filler Krisztina

Médiasztár - országos újságírói tehetséggondozó verseny, Gúta

Gyenge Veronika

sikeres szereplés

 Mgr. Szabó Eszter

Matematikaolimpia: C kategória - kerületi forduló, Pozsony

Simon Bence

Tóth Krisztián 

részvétel

részvétel

 Mgr. Filler Krisztina

Labdarúgótorna Pozsony megye elnökének vándorserlegéért, Szenc

Csemez Andrea

Csuka Andrea

Hatvanger Lóránt

Kiss Olivér

Kolodits Renáta

Kövári Csaba

Lukovics Karolina

Neszméry Előd

Prágai György

Simondel Róbert

Szitka Péter

Vida Krisztián

Winkler Márk

részvétel 

 Mgr. Sándor Zoltán

Célpont a Mars! - geográfiai verseny, egyéni, Budapest

Szimeth Konrád

Gujber Gabriella

Simon Bence

3. hely

részvétel

 részvétel 

 Mgr. Filler Krisztina

Célpont a Mars! - geográfiai verseny, csoportos, Budapest

Filakovský Alexandra

Ravasz Mónika

3. hely

 Mgr. Filler Krisztina

A ,,Poznaj slovenskú reč,, verseny: kerületi forduló, Szenc

Csuka Nóra

Hakszet Szimona

Halász Ádám

Izsák Karin

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

Mgr. Kontár Zsuzsanna

Bibliai olimpia: regionális verseny, döntő, Ipolyság

Bors Marianna

Gujber Gabriella

Simon Bence

1. hely

Mgr. Švarda Margit 

A Szép magyar beszéd verseny: országos döntő, Kassa

Simon Bence

részvétel

Mgr. Szabó Eszter 

Kosárlabda-bajnokság: kerületi forduló, Pozsony

Csadi Anikó

Csemez Andrea

Csuka Nóra

Filakovský Alexandra

Kolodits Renáta

Lukovič Karolina

Minárik Ágnes

Soós Nikoletta

Sulčányi Vivien

részvétel

Mgr. Gilbert Katalin 

Mit tudsz a csillagokról? - verseny, kerületi forduló, Pozsony

Kovaľ András

Simon Bence

részvétel

részvétel

Mgr. Filler Krisztina 

XXII. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny: vers - országos döntő, Rimaszombat

Nagy György

bronzsáv

Mgr. Pongrácz Flóra 

XXII. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny: lírai kisszínpad - országos döntő, Rimaszombat

Bertok Miklós

Filakovský Alexandra

Csemez Andrea

Mikóczi Dominika

Minárik Ágnes

Nagy György

Nagy Izabella

Neszméry Előd

aranysáv

 

3. hely

Mgr. Pongrácz Flóra 

A Szlovák Vöröskereszt által szervezett elsősegély-nyújtási verseny, Szenc

Csemez Andrea

Csuka Nóra

Mikóczi Dominika

Neszméry Előd

Sándor Judit

Pongrác Mónika

részvétel 

Mgr. Gilbert Katalin 

Farkas Jenő Szavalóverseny, Nagymegyer

Neszméry Előd

Simon Bence

1. hely

3. hely

Mgr. Švarda Margit 

Egyházi rajzverseny

Gujber Gabriella

Filakovský Alexandra

1. hely

2. hely

Mgr. Švarda Margit 

Atlétikai verseny, kerületi forduló, Pozsony

Csemez Andrea

Csuka Nóra

Kiss Olivér

Nagy György

Prágai György

Winkler Márk 

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

Mgr. Gilbert Katalin

A Szenc felszabadítása emlékére rendezett futóverseny (Beh oslobodenia mesta Senec), Szenc

Csuka Nóra

Kiss Olivér

Prágai György

Minárik Ágnes

Winkler Márk

2. hely

2. hely

3. hely

részvétel

részvétel

Mgr. Gilbert Katalin