Mai ünnepeltek
25-09-2017

Ma ünnepli névnapját

Vladislav


Sok boldogságot és minden jót kívánunk az ünnepelteknek!

 

 

Tanulmányi versenyek a 2011/2012-es tanévben

 

 

A verseny megnevezése Résztvevő diák Eredmény Felkészítő tanár
Szövegértelmezési Anyanyelvi Vetélkedő, Érsekújvár Gujber Gabriella 2. hely Mgr. Szabó Eszter

Innovation camp - verseny, Pozsony

Lengyel András

Morvai Tamás

különdíj

részvétel

Ing. Cséplő Hajnalka

iBOBOR informatikai verseny, Szenc

Halász Ádám

Kovaľ András

Németh Szilárd

Neszméry Előd

eredményes megoldó

részvétel

részvétel

részvétel

Mgr. Kluka Tamás

Vámbéry Ármin Idegen Nyelvi Verseny - angol nyelv, Dunaszerdahely Németh Szilárd részvétel Mgr. Sándor Zoltán 
Vámbéry Ármin Idegen Nyelvi Verseny - német nyelv, Dunaszerdahely Simondel Róbert 2. hely Mgr. Tirinda
Piroska
Konkoly - Thege Miklós Matematikaverseny, Ógyalla

Halász Ádám

Gujber Gabriella

Vizy Adrianna

részvétel

részvétel

részvétel

Mgr. Filler Krisztina
14. Gyakorlóüzemek Nemzetközi Vására, Pozsony

Fejkó Angelika

Gyenge Veronika

Kalmár Erika

Kállai Klaudia

Lehoczky Szimonetta

Lengyel András

Morvai Tamás

Vitáloš Nikola

részvétel

Ing. Cséplő Hajnalka

 

 

Mgr. Filler Krisztina

EXPERT geniality show, Szenc

 

Németh Szilárd

 

Lengyel András

Halász Ádám

Hatvanger Lóránt

Kovács Kristián

Morvai Tamás

Szitka Péter

Vincze Csilla

Vincze Karin

Vizy Adrianna

TOP EXPERT:

EXPERT angol nyelvből és EXPERT történelemből

EXPERT informatikából

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

részvétel

Mgr. Filler Krisztina
Városi sakkverseny a Matica slovenská szervezésében, Szenc Halász Ádám 1. hely  
Angol nyelvi olimpia: járási forduló, Szenc Halász Ádám 2. hely Mgr. Sándor Zoltán
Német nyelvi olimpia: járási forduló, Szenc

Kleiner Erzsébet

Simondel Róbert

2. hely

2. hely

Mgr. Tirinda Piroska
Matematikaolimpia: iskolai forduló, Szenc Halász Ádám eredményes megoldó Mgr. Filler Krisztina
Emberi jogok olimpiája: kerületi forduló, Pozsony Mikóczi Dominika részvétel Mgr. Gilbert Katalin
Járási kosárlabda-bajnokság, Szenc

Csadi Anikó

Csemez Andrea

Csuka Nóra

Kalmár Erika

Soós Nikoletta

Vizy Adrianna

1. hely Mgr. Gilbert Katalin
Járási kosárlabda-bajnokság, Szenc

Hatvanger Lóránt

Kovács Kristián

Morvai Tamás

Németh Szilárd

Prágai György

Simondel Róbert

Szitka Péter

Wirkler Márk

részvétel Mgr. Gilbert Katalin
XXXVI. Felvidéki Magyar Matematika Verseny, Kassa

Halász Ádám

Gujber Gabriella

Wirkler Márk

részvétel

részvétel

részvétel

Mgr. Filler Krisztina
A Szép magyar beszéd verseny: járási forduló, Fél

Toronyi Olivér

részvétel

Mgr. Szabó Eszter
XXI. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny: vers és próza, iskolai forduló, Szenc 

Gyenge Veronika

Kollár Brigitta

Mikóczi Dominika

Neszméry Előd

Pongrácz Mónika

Prágai György

1. hely

2. hely

3. hely

1. hely

2. hely

3. hely

Mgr. Szabó Eszter
XXI. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny: járási forduló, Szenc

Gyenge Veronika

Mikóczi Dominika

Neszméry Előd

Pongrácz Mónika

bronzsávos

aranysávos továbbjutó

ezüstsávos továbbjutó

bronzsávos

Mgr. Szabó Eszter
A szlovákiai magyar középiskolák országos kézilabda-bajnoksága, Somorja 

Csemez Andrea

Csuka Nóra

Falusi Nikola

Kalmár Erika

Mikóczi Dominika

Soós Nikoletta

Turner Sabrina

Vizy Adrianna

részvétel

Mgr. Gilbert Katalin
A szlovákiai magyar középiskolák országos kézilabda-bajnoksága

Csadi Anikó

Csemez Andrea

Csuka Nóra

Falusi Nikola

Kalmár Erika

Merva Kinga

Mikóczi Dominika

Soós Nikoletta

Turner Sabrina

Vizy Adrianna

2. hely

Mgr. Gilbert Katalin
A szlovákiai magyar középiskolák országos kézilabda-bajnoksága

Bertók Miklós

Hatvanger Lóránt

Kovács Kristián

Morvai Tamás

Prágai György

Simondel Róbert

Winkler Márk

részvétel

 Mgr. Gilbert Katalin
XXI. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny: kerületi forduló, Szenc 

Mikóczi Dominika

ezüstsávos

Mgr. Szabó Eszter
A ,,Poznaj slovenskú reč,, verseny: kerületi forduló, Szenc

Bertók Miklós

Kovács Frierika

Lukovič Marianna

3. hely

részvétel

részvétel

Mgr. Majoroš Franciska
Infoprog informatikai verseny, Fülek

Gyenge Veronika

Halász Ádám

Hatvanger Lóránt

Németh Szilárd

részvétel

Mgr. Kluka Tamás
Matematikaolimpia: kerületi forduló, Pozsony

Halász Ádám

részvétel

Mgr. Filler Krisztina
Bibliai olimpia: regionális verseny, döntő, Ipolyság

Bors Marianna

Gujber Gabriella

Pongrác Mónika

részvétel

Mgr. Švarda Margit
Kerületi kosárlabda-bajnokság

Csadi Anikó

Csemez Andrea

Csuka Nóra

Kalmár Erika

Kollár Brigitta

Rigó Ildikó

Soós Nikoletta

Vitáloš Nikola

Vizy Adrianna

3. hely

Mgr. Gilbert Katalin
Wathay Ferenc Regionális Szavalóverseny, Mosonmagyaróvár

Mikóczi Dominika

Gyenge Veronika

3. hely

részvétel

Mgr. Majoroš Franciska
Environmentális verseny, Pozsony

Halász Ádám

Neszméry Előd

részvétel

részvétel

Mgr. Filler Krisztina
Terepfutás: regionális verseny, Szenc

Csuka Nóra

Winkler Márk

Németh Szilárd

Szitka Péter

1. hely

1. hely

2. hely

részvétel

Mgr. Gilbert Katalin
Biblia a gyerekek és az ifjúság szemével - egyházmegyei verseny

Gujber Gabriella

1. hely

 Mgr. Švarda Margit
Farkas Jenő Szavalóverseny, Nagymegyer

Lakatoš Naďa

Pongrácz Mónika

részvétel

részvétel

Mgr. Szabó Eszter
A Szlovák Vöröskereszt által szervezett elsősegély-nyújtási verseny, Szenc

Csemez Andrea

Csuka Nóra

Gujber Gabriella

Izsák Karin

Kovaľ András

Sándor Judit

2. hely

Mgr. Gilbert Katalin